Nota prawna

Podczas przeglądania witryny gromadzone są podstawowe informacje o użytkowniku, zapisywane przez serwer WWW, takie jak adres IP, rodzaj przeglądarki oraz czas odwiedzenia strony. Strona używa plików cookies w celu gromadzenia anonimowych informacji statystycznych na temat odwiedzin witryny.

Niniejsza strona internetowa WWW, jej układ (struktura) oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność Stowarzyszenia Collegium Juvenum (Stowarzyszenie) i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody SCJ, jest zabronione.

Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników Internetu.

Stowarzyszenie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności Stowarzyszenia, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na niniejszej Stronie.